ÚJDONSÁG AMBRA®:
A Redhaven előtt 10-12 nappal érő sárga húsú nektarin. Szép gyümölcse és jó gyümölcsminősége miatt ajánljuk.
Nincs kép
Andosa (Stark Red Gold):
Augusztus második felében érő sárgahúsú nektarin. Nagy, tojás-dad alakú, csaknem teljes felületén sötétpiros gyümölcse magvaváló, nagyon ízletes. Fája erős növekedésű, virágrügyeket főként a vesszők felső harmadában hoz, ezért hosszú-metszést igényel. Európa egyik legkedveltebb fajtája.
Andosa
ÚJDONSÁG CALDESI 2000:
A Redhaven előtt kb. 1 héttel érő, intenzív színeződésű nektarin. Gyümölcse nagy, aszimmetrikus, kissé megnyúlt. Húsa fehér, íze jó, félig mag-vaváló. Fája erős növekedésű, feltörő habitusú, termőképessége nagy. A lehűléseket kö-zepes mértékben tolerálja.
Caldesi 2000
Champion:
megnyúlt gömb alakú, nagyméretű, világos, zöldesfehér színű, bordópiros bemo-sottsággal, fehér húsú, magvaváló, nagyon bőtermő, augusztus utolsó harmadában érik.
Champion
Cresthaven:
Az egyik legkésőbbi hagyományos, nagy gyümölcsű, sárgahúsú, molyhos fajta.
Cresthaven
Dixired:
gömbölyű, középnagy méretű, sárga színű, élénkpirossal csíkozott, bőtermő, sárga húsú, duránci, július második felében érik.
Dixired
Early Redhaven:
kissé megnyúlt gömb alakú, középnagy méretű, sárga színű, pirossal csíko-zott, sárga húsú, nagyon bőtermő, félmagvaváló, július végén érik
Early Redhaven
Elberta:
megnyúlt, kissé lapított gömb alakú, nagyméretű, zöldessárga színű, kissé élénkpi-rossal bemosott, bőtermő, sárga húsú, magvaváló, szeptember elején érik.
Elberta
Flavortop:
Nagy gyümölcsű, tetszetős, a felületén élénkpiros, szilárd sárga húsú, jól szállít-ható, magvaváló nektarin. Augusztus második hetében érik.
Flavortop
Ford:
 szabályos gömb alakú, középnagy méretű, zöldesfehér színű, bordópirossal bemosott, nagyon bőtermő, fehér húsú, félmagvaváló, augusztus középső harmadában érik.
Ford
Incrocio Pieri:
 szabályos gömb alakú, középnagy méretű, sárgásfehér színű, sötétpiros fedő-színnel, bőtermő, fehér húsú, magvaváló, augusztus közepén érik.
Incrocio Pieri
Mariska:
szabályos gömb alakú, középnagy méretű, világos zöldesfehér színű, középső rész kárminpiros, bőtermő, fehér húsú, félmagvaváló, július közepétől szedhető.
Mariska
Michelini:
Gömbölyű, középnagy méretű, tetszetős piros fedőszínű, ízletes, fehér húsú őszi-barack. Friss fogyasztásra ajánlott. Érése szeptember közepére esik.
Michelini
ÚJDONSÁG PADANA:
Szeptember elején érő (Redhaven után 40 nappal), molyhos felületű, sárga húsú fajta. Gyümölcse nagy, gömb alakú, fedőszín 50%-ban borítja. Jó-ízű, a mag körül a gyümölcs húsa bepirosodik. Magvaváló. Fája erős növekedésű, ter-mőképessége kiváló.
Padana
Redhaven:
csaknem szabályos gömb alakú, középnagy méretű, sárga színű, pirossal csíko-zott, nagyon bőtermő, sárga húsú, félig magvaváló, augusztus elejétől szedhető.
Redhaven
ÚJDONSÁG ROME STAR®:
Sárga húsú molyhos őszibarack fajta, amely kb. a Suncresttel (augusztus 15 körül) érik egy időben. A gyümölcsök nagyok és jól színeződ-nek. Fája erős növekedésű, közepesen fagyérzékeny.
Rome Star
Springtime:
 kissé megnyúlt gömb alakú, kisméretű, zöldesfehér színű, élénkpirossal bemo-sott, közepesen termő, fehér húsú, duránci, június végétől szedhető.
Springtime
Suncrest:
szabályos gömb alakú, nagyméretű, sárga színű, élénkpirossal bemosott, bőtermő sárga húsú, magvaváló, augusztus második felében szedhető.
Suncrest
Caldesi 2020:

Olasz nemesítésű, késői érésű nektarin, a Redhaven után kb. 50 nappal érik. A gyümölcsök középnagyok-nagyok, megnyúltak, magvaválóak. Fedőszín 50-80%-ban borítja a barackokat. Ízük jó. Ritkításra szükség van.
Nincs kép